نمونه کار انواع کابینت هایگلاس ، کابینت ممبران،کابینت mdf

نمونه کار کابینت

همه ما به دنبال آشپزخانه زیبا و در کنار آن کاملاً کارآمد هستیم . ما اینجا با بهترین نمونه کارهای کابینت در خدمت شما هستیم.

تا با کمک تیمی از طراحان  متخصصان نصب با استفاده از دانش طراحی و سلیقه منحصر به فرد شما طرحی جذاب را به آشپزخانه شما ببخشی.

نمونه کاری که در اینجا تماشا می‌کنید ترکیبی از زیبایی کیفیت و عملکرد گرایی است ما با استفاده از تکنولوژی به شکل دلخواه شما چه از نوع هوشمند و قابل کنترل از راه دور چه از دید کلاسیک نتیجه‌ای را برای شما به وجود می‌آوریم که متمایز و با کیفیت‌تر از هر نمونه دیگری است.

طراحی کابینت با 3dmax ویرا و کرونا

 طراحی

برای طراحی کابینت‌های محبوب شما ما از تیم متخصصان طراحی مسلط بر نرم‌ افزارهای طراحی مانند تری دی مکس ویرا و کرونا استفاده می‌کنیم تا بتوانیم دقیقاً محصولی طبق سلیقه شما و البته کاملاً کاربردی را به وجود بیاوریم.

ما با اندازه‌گیری دقیق فضایی منحصر به فرد برای آشپزخانه به وجود می‌آوریم.

 تیم متخصصان ما از انتخاب متریال اولیه و همه اجزا در کنار شما است که با وجود قیمت مناسب ، بالاترین کیفیت را برای شما به ارمغان می اورد.

نمونه کارهای ما تنوع بی‌نظیری برخوردار هستند ، از اثرهای مینیمال و خطوط ساده گرفته تا طرح‌های پر زرق و برق کلاسیک و لوکس هر کدام از این شکل دیزاین‌ها با دید کافی از منزل شما انجام می‌شود.

ما با توجه به سلیقه و مقدار بودجه شما کمک می‌کنیم از میان انواع کابینتها مانند نئوکلاسیک ، ممبران و های گلاس بهترین انتخاب را داشته باشید.

تجربه ۳۰ ساله تیم اجرایی ما کمک می‌کنددر آخر همه چیز دقیقاً مانند طرح اجرا شود تا هماهنگی دقیقی را برای آشپزخانه شما به ثمر بیاورد

با ببرسی نمونه کارهای کابینت ما می‌تواند ایده و الهام طرح مورد نظر را پیدا کنید

کابینت‌هایی با کیفیت بالا و مواد اولیه مرغوب

استفاده بهینه از فضا و امکانات

نصب حرفه‌ای و دقیق

رضایت شما به عنوان اولویت ما

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 3.3]