ترمووال ترند سال دکوراسیون داخلی

ترمو وال چیست؟

برای جواب به این سوال بهتر است اول به دلیل به وجود آمدن این ترمووال بپردازیم .
همنطور که در مقاله ترمو وود گفتیم برای دوام بالا تر چوب فرایندحرارتی انجام میشود؛همین ترمو وود هامنشا پیدایش ترمو وال ها هستند.
در این مقاله سعی می کنیم دیدگاه بهتری از ترمو وال در اختیار طراحان و کاربران عزیز قرار دهیم؛ودر آخر چند ایده و طراحی با ترمو وال را برای شما قرار دهیم؛و برای درک بهتر تلاش میکنیم انواع متریال های چوبی و پلیمری را بررسی کنیم تا شما بهتر از مزایا و معایب آن آگاه شوید .
یقینا طراحان و اجرا کنندگان طراحی داخلی ساختمان برای اجرای درست ایده های خود علاوه برمصالح روز نیازمند اطلاعات به روز هستند.
مصالح نوین دست ما را در انتخاب بسیار بازتر قرار می دهد؛ اما این اتفاق باعث سخت تر شدن انتخاب نیز می شود .
در این مقاله ما تلاش میکنیم تمام اطلاعات مورد نیاز شما را در این مقاله پاسخ دهیم؛ برای تهیه بهتر مصالح مورد نیاز خود می توانید به صفحه اصلی سایت ما choobran.com مراجعه کنید.

تفاوت ترمو وال و ترمو وود:

ترمو وال جدید ترین ایده طراحی دیوار های داخلی خانه است البته بر عکس  اشتباه رایجی که در بیشتر سایت های داخلی جا افتاده ترمو وال تنها طراحی با چوب نیست بلکه داری طرح های سنگ نیز می باشد و این دقیقا شروع اختلاف آن با ترمو وود می باشد. زیبایی انواع طرح های ترمو وال ها باعث جذب بیشتر علاقه مندان به طراحی داخلی شده است و این خصوصیت باعث شده که در دیزاین داخلی ترمو وال به سرعت جای ترمو وود را بگیرد، البته دقت کنید از نظر جنس هم این دو مورد کاملا باهم فرق دارند ترمو وود از جنس خود چوب هستند ولی ترمو وال ها قاعدتا از جنسpvc و polystyrene می باشند.
پس متوجه شدیم اولین و مهم ترین اختلاف این دو نوع دیوار پوش در ماده اولیه آن‌ها می باشد.

اختلاف دوم این دو باهم در وزن آن‌ها است؛ درست است که در ترمووود بخاطر دمایی که چوب می بیند وزن کمتری دارد ولی ترمووال ها به شدت سبک تر هستند، این ویژگی باعث شده است که ترمو وال تبدیل به ترند سال و در کنار آن به کاربردی ترین دیوار پوش موجود تبدیل شود.
ترموپلاست که فناوری تولید ترمووال هاست جدید ترین نسل دیوار پوش ها را به وجود آورده که از روکش های هات استانپ استفاده میکند و در مغز آن‌ها از هایمپک استفاده شده.

ترند طراحی سال ۲۰۲۳ :

برای داشتن فضای نئوکلاسیک و مدرن شما مطمئنن نیاز به بهترین وزیباترین مصالح سال دارید.
همیشه طراحان داخلی به دنبال استفاده از جدید ترین ترند ها سال در مصالح خودهستند؛ در سال ۲۰۲۳ این ترند قطعا ترمووال ها هستند که داری تنوع بی نظیری در طرح می باشند.
شما میتوانید هارمونی  بی نظیری از سنگ و چوب را در کنار هم داشته باشید که خود دارای ابعاد مختلف است.
البته بزرگ ترین حسن این نوع دیوار پوش ها اجرای راحت آن‌ بر روی انواع مصالح مانند گچ ،سرامیک ،سیمان،آجرو…. می باشد؛براساس دلایل بیان شده زیباشناسی طراحی داخلی به شدت این شکل را پسندیده است .

تی وی وال دیوار لوکس خانه شما

تی وی وال :

به فضای پشت تلوزیون در دکوراسیون داخلی به اصطلاح تی وی وال می گویند.
در طراحی های سال ۲۰۲۳ تی وی وال ها قاعدتا با ترمو وال ها انجام می شود؛این شیوه باعث لوکس و شیک تر شدن فضای منزل شما می شود.

تیم حرفه ای چوبران با اجرای ترمو وال ها ترکیب زیبایی از نمای سنگ و چوب را به خانه شما می آورند؛ که یک فضای تماشایی را درپشت تلوزیون منزل شما به نمایش می گذارد.

دکوراتیو:

طرح ترمو می تواند طبیعت گرم چوب یا خونسردی سنگ را به اتاق ومنزل شما بیاورد.
شاید بهتر است بگوییم اتاق را از یک حالت بی روح به مکان زیباولذت بخش برای شما تبدیل می کند.
با دکور کردن فضای مغازه های شما از جمله کافه و رستوران و …. شما می توانید مشتری را مجذوب زیبایی طراحی داخلی خود کنید و مکان خود را به یک فضا شیک و مجلل تبدیل کنید،که شکوهش هر کسی را مجذوب خود کند.

نمای مدرن :

در نمای مدرن ساختمان، در کنار سنگ نما ها می توانید از ترمو وود ها استفاده کنید که داری رنگ و ابعاد مختلف است که باعث مدرن شدن نمای بنای شما می شود.

قیمت ترمو وال :

میران کیفیت برند اولین ابزاری است که قیمت را تعیین میکند؛
البته باید به این موضوع هم توجه کنید که پنل های ترمو وال داری ابعاد مختلف و متریال گوناگون هستند که این نیز بر روی قیمت تاثیر دارد.
نکته مهم درمورداین محصول این است که ترمو ها در کنار هزینه ای که دارند بخاطر عایق بودن قطعا می تواند به مرور زمان هزینه های گرمایشی و سرمایشی شمارا کم کند.

شما می توانید برای به دست آوردن درست قیمت به صفحه مربوط این محصول در سایت ما بروید .
ما با عرضه مستقیم این محصول بهترین قیمت را برای شما فراهم کرده ایم.

نحوه اجرا :

زمانی که محل نصب پنل های ترمو وال را مشخص کردید فقط لازم است سطح زیرین را تراز کنید؛ البته تیم اجرا کننده ما در اینجا در خدمت شما هستند که با اجرای دقیق و بی نقص کار شما را به مرور آسان تر کنند.
شما می توانید برای مشاوره ودریافت اطلاعات بیشتربا تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

نمونه ها ترمو وال

مشاوره درباری ساخت کابینت انواع درب و ترمو وال
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3.5]