ساخت کمد دیواری مدرن وزیبا

کمد دیواری

کمد دیواری یکی از ابتکارات مدرن در دنیای طراحی داخلی است که با پیشرفت فناوری راه حل هوشمندانه ای برای بهینه سازی استفاده از فضا می باشد؛ به دلیل نصب شدن به صورت عمودی و چسباندن به دیوارها از فضای افقی کمتری استفاده می‌شود ،به این شکل ویژگی بارز آن ها دیده میشودو شما می‌توانید بیشترین بهره را از فضا به‌ دست آورید.

مزایا و استفاده‌های کمد دیواری

صرفه‌جویی در فضا:

 با نصب آن‌ها، می‌توانید فضای بیشتری را برای ذخیره سازی اشیا و لوازم خود داشته باشید و بهترین بهره را از محیط موجود در منزل خود ببرید.

طراحی زیبا و مناسب:

عرضه در طرح ها و استایل‌های متنوعی باعث می شودبتوانیدبه آسانی با دکوراسیون داخلی منزل سازگار کنید و جلوه‌ای زیبا و هماهنگ به آن ببخشید.

دسترسی آسان:

با نصب کمد دیواری، شما به راحتی به اشیا و لوازم داخل کمد دسترسی خواهید داشت.

سازماندهی و ترتیب:

نصب آن ها به شما این امکان را می‌دهد اشیا و لوازم خود را به صورت منظم و سازمان‌یافته درکنارهم قرار دهید و از هرگونه اشغال فضا جلوگیری کنید.

انواع کمد دیواری

کمد دیواری با درب‌های روباز:

دراین مدل، درب‌ها به بیرون باز می‌شوند. درب‌های روباز این امکان را به شما می‌دهند تا به راحتی به اشیا و لوازم داخل کمد دسترسی پیدا کنید. این مدل یک راه حل ساده و کارآمد برای محیط های کوچک است.

کمد دیواری با درب‌های جلوباز:

دراین نوع،درب‌ها به جلو باز می‌شوند، این نوع کمدها معمولاً در محیط های بزرگتر استفاده می‌شود و باز و بسته کردن آن‌ها بسیار کمد دیواری با درب‌های لغزان:

درب‌های لغزان یکی از نوعی درب‌هایی هستند که با لغزش به یک طرف کمد باز می‌شوند. واین امکان رابه شما می‌دهد تا با کمترین فضای ممکن درب را باز کنید و به سادگی به اشیا داخل آن دسترسی پیدا کنید.

کمد دیواری با درب‌های قابل تنظیم:

دراین مدل ارتفاع درب قابل تنظیم است،و می‌توانید آن را به اندازه‌ای که لازم است باز یا بسته کنید. این نوع درب ها مناسب برای محیط هایی است که نیاز به انعطاف‌ پذیری بیشتری دارند.

نکات مهم در انتخاب کمد دیواری

جنس و کیفیت ساخت:

دریک انتخاب خوب بایدبه جنس وکیفیت توجه شود، دراین صورت شما ازطول عمر آن اطمینان بیشتری خواهید داد.

اندازه و ابعاد مناسب:

ابعاد مکانی که قصد نصب کمد را دارید باید به دقت اندازه‌گیری شود،ازاین جهت نیازمند مجموعه ای تخصصی ودقیق میباشید.

طراحی و استایل متناسب با دکوراسیون داخلی:

انتخاب باید با توجه به استایل ودکوراسیون داخلی منزل باشد، دراین صورت جلوه‌ای زیبا و هماهنگ به منزل خودتان خواهید بخشید ؛ طراحان مادر این مسیرهمراه شما هستند.

در ادامه این صفحه می توانید ، نمونه کارهاراببینید و برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مشاورین ما تماس بگیرید.

مشاوره درباری ساخت کابینت انواع درب و ترمو وال
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3.5]